У Кам’янці з’явилися “мідні” бандити

У місті більше двадцяти багатоповерхівок залишилось без працюючих ліфтів, – з них повикрадали котушки з мідними дротами.

У Кам’янці-Подільському з’явились “мідні бандити” пише у своєму ФБ місцевий очільник поліції Борис Сушицький, повідомляє КАМПОД СЬОГОДНІ з посиланням на Depo.Хмельницький.

Група місцевих жителів наживалася на тому, що викрадала електромагнітні котушки гальмівної системи, які розміщуються в ліфтових шахтах багатоповерхівок, та продавали мідні дроти, які були на котушках. Всього завдяки зловмисникам в місті більше двадцяти багатоповерхівок залишилось без працюючих ліфтів.
Крім, значних матеріальних збитків це приносить і великі незручності жителям будинків.

“Наразі, проведеними слідчо-оперативними заходами, злочинців викрили та останнім оголошено підозри у скоєнні злочинів передбачених ч.3 ст.185 КК України, – пише Сушицький. – Провели й ряд обшуків за місцем проживання підозрюваних та в осіб, яким вони збували викрадений кольоровий метал, в ході яких було вилучено речові докази.”

За словами поліцейського, за два місяці, впродовж яких підозрювані тероризували місто крадіжками їх неодноразово бачили свідки, але ніхто нікого не повідомив.

“Моя хата з краю”?! – обурюється правоохоронець. – Злочинці продавали викрадені ними котушки місцевим підприємцям, чи як їх назвати? Невже вони не розуміли звідки ті котушки? Безсовісні люди! Коли ми нарешті зрозуміємо, що порядок і спокій в місті залежить не тільки від професійних дій працівників поліції, а і від свідомості громадян?!”

Зрештою, звертається до усіх громадян: “Не будьте байдужими, якщо ми сьогодні разом зупинимо зловмисника, попередимо злочин, то завтра жертвою злочину не стануть інші – можливо саме Ви чи Ваші близькі”.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району